Одржан први „Играј за Космет“ турнир у Сремској Митровици (ФОТО)
У петак 29.маја смо у лепој атмосфери билијар клуба Казабланка одржали још један хуманитарни турнир „Играј за Космет“, први пут у Сремској Митровици. Овога пута, поред стандардних дисциплина, надметање је одржано и у билијару. Након пуно осмеха, лепог дружења али и велике спортске борбе, медаље су освојили следећи такмичари: Папир-камен-маказе 3.Дука 2.Саша 1.Калина Билијар 3.Мики…










