Током нашег овонедељног боравка у Републици Српској, друга пројекција филма „СВИ ЗА КОСМЕТ, МА ГДЕ БИЛИ“ одржана је у Угљевику.
У среду 13.маја 2026. смо у Центру за културу ,,Филип Вишњић“ још једном приказали филмско остварење које публику оставља под великим утиском.
Присутнима се пригодном беседом и благословом обратио отац Миладин Кршић, а наступима су срца загрејали Јелена Костић Живковић и СКУД ,,Трнова“ из Доње Трнове.
Догађај су доласком и донацијом подржале и дивне женице из Кола српских сестара ,,Света Марија Магдалина“ при Храму Света Петка у Угљевику.
На крају ове дивне вечери, сакупљено је 1.370 КМ и 125 € хуманитарне помоћи!
Хвала свима који су допринели да се овај догађај успешно одржи!
Фото ОВДЕ.







