У уторак 26.маја смо се окупили у парохијском дому цркве Успења Пресвете Богородице у Перлезу, како бисмо тамошњој публици приказали емотивне кадрове са Косова и Метохије кроз филм „СВИ ЗА КОСМЕТ, МА ГДЕ БИЛИ“ редитељке хаџи Бојане Крстић.
Ово вече улепшале су сестре Софија и Даница Стјепановић, а домаћин јереј Александар Нишевић одржао је пригодан говор и благословио скуп. Својом сјајном песмом вече је затворио Сава Кордић.
Овом приликом сакупљено је 54.340 динара!
Хвала свима који су учествовали!
Фото ОВДЕ.







